Klienci z Warszawy i okolic mogą liczyć na osobiste spotkanie, podczas którego omówione zostaną wszelkie interesujące Klienta aspekty sprawy, a także te zagadnienia, na które naszym zdaniem Klient powinien zwrócić szczególną uwagę.

Wiele spotkań o charakterze porady prawnej owocuje dalszą współpracą i powierzeniem prowadzenia sprawy naszej kancelarii – to dla nas zaszczyt, jeżeli decydujecie się Państwo obdarzyć nas zaufaniem i postawić na nasze doświadczenie.

Osobiste spotkanie z adwokatem możliwe jest nie tylko w kancelarii, lecz także w innym, dogodnym dla obu stron miejscu, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Klientom spoza Warszawy (i okolic) polecamy porady prawne online lub przez telefon.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub – jeżeli jesteśmy akurat w sądzie – opisania sprawy w wiadomości e-mail w poniższym formularzu:

Adwokat rodzinny Warszawa - telefon Tel. +48 507 190 949

Formularz kontaktowy:
(kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych)

Imię (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Napisz do nas! Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Kuba
Opisz sprawę. Odpowiemy, jak możemy pomóc.

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij