Jeżeli chcesz uzyskać poradę prawną online lub przez telefon, to zostaw wiadomość, opisując temat konsultacji. Im więcej informacji podasz, tym skuteczniej Ci pomożemy.

Ustalimy termin rozmowy, wycenimy usługę i po opłaceniu porady będziesz mógł lub mogła do nas zadzwonić lub przeprowadzić konsultację drogą e-mailową. Prawnik będzie do dyspozycji w określonym wcześniej przedziale czasowym. Porada prawna online lub telefoniczna w naszej kancelarii może mieć zarówno charakter jednorazowy, jak też – i tak dzieje się najczęściej – zaowocować powierzeniem nam prowadzenia Twojej sprawy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług drogą telefoniczną lub mailową. W opisie sprawy prosimy podać, czy preferujecie Państwo kontakt telefoniczny, czy mailowy.

Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych.

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego, ale oczywiście można do nas także zadzwonić:

Adwokat rodzinny Warszawa - telefon Tel. +48 507 190 949

Formularz kontaktowy:

Imię (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat (wymagane)

Opis sprawy (wymagane)

Używając tej strony zgadzasz się na używanie technologii ciasteczek (cookies). Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie zezwalają na ich używanie, aby zapewnić Ci maksymalny komfort przeglądania oraz gromadzenie statystyk oglądalności strony. Jeżeli kontynuujesz używanie tej strony bez zmiany ustawień ciasteczek (cookies) lub klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że się na to zgadzasz.

Zamknij